SKF RPNA20/35 Bearing
SKF RPNA20/35 Bearing Size Details:
- Brand:
- SKF Bearing
- Category:
- Needle Roller Bearings
- Model:
- RPNA20/35
- d:
- 20 mm
- D:
- 35 mm
- B:
- 16 mm