SKF RPNA25/42 Bearing
SKF RPNA25/42 Bearing Size Details:
- Brand:
- SKF Bearing
- Category:
- Needle Roller Bearings
- Model:
- RPNA25/42
- d:
- 25 mm
- D:
- 42 mm
- B:
- 20 mm