SKF RPNA18/32 Bearing
SKF RPNA18/32 Bearing Size Details:
- Brand:
- SKF Bearing
- Category:
- Needle Roller Bearings
- Model:
- RPNA18/32
- d:
- 18 mm
- D:
- 32 mm
- B:
- 16 mm