SKF RPNA15/28 Bearing
SKF RPNA15/28 Bearing Size Details:
- Brand:
- SKF Bearing
- Category:
- Needle Roller Bearings
- Model:
- RPNA15/28
- d:
- 15 mm
- D:
- 28 mm
- B:
- 12 mm