SKF RPNA45/62 Bearing
SKF RPNA45/62 Bearing Size Details:
- Brand:
- SKF Bearing
- Category:
- Needle Roller Bearings
- Model:
- RPNA45/62
- d:
- 45 mm
- D:
- 62 mm
- B:
- 20 mm