NSK HR332/32J Bearing
NSK HR332/32J Bearing Size Details:
- Brand:
- NSK Bearing
- Category:
- Tapered Roller Bearings
- Model:
- HR332/32J
- d:
- 32 mm
- D:
- 65 mm
- B:
- 26 mm