NSK HR302/22C Bearing
NSK HR302/22C Bearing Size Details:
- Brand:
- NSK Bearing
- Category:
- Tapered Roller Bearings
- Model:
- HR302/22C
- d:
- 22 mm
- D:
- 50 mm
- B:
- 15.25 mm