NSK 300TMP12 Bearing
NSK 300TMP12 Bearing Size Details:
- Brand:
- NSK Bearing
- Category:
- Cylindrical Roller Bearings
- Model:
- 300TMP12
- d:
- 300 mm
- D:
- 420 mm
- B:
- 95 mm